Подписка на новости

Українське виробництво валянок, чуней

22 февраля 2021 г.
Наша мета, підтримувати і берегти природу. Використовувати, як можна менше засмічуючих довкілля хімікатів, вихлопних газів і т.д. У нас один з найбільш екологічних методів отримання готових виробів. Ми підтримуємо від забруднення довкілля. Для виготовлення матеріалів для наших виробів використовуються досить автентичні методи і матеріали. Не гинуть тварини, рослини для отримання матеріалів, виробів. Навколишнє середовище, природа надихає на творчість, на розпис, на створення шедеврів.
Всі вироби виготовляються з турботою про людину і любов'ю.
Наші валянки, чуні мають величезну відмінність від фабричних виробів. Так як, при виготовленні фабричного взуття використовуються різні хімічні речовини, наприклад, клей, кислоти, вовна не завалюється, просто з'єднується.
Ми використовуємо важку працю для завалювання вовни. В результаті отримуємо продукт високої якості, легкий, м'який, дуже еластичний. При правильній експлуатації, наші вироби під час експлуатації не дають усадку, не натирають шкіру і дуже теплі, навіть якщо не товсті.
Ми дбаємо про людей з підвищеною чутливістю до різних хімікатів. Тому всі вироби виконані чистими руками, в приміщення без тютюнового диму, з вовни з максимальною кількістю збережених, корисних речовин.
Зроблено з любов'ю!
Оставьте ваш комментарий